Hotline
+905399148580

B............. TE - Ticari Ehliyet ........................ Girişimcilik ...................

Ana Sayfa / Eğitimler / Eğitim Detay

B............. TE - Ticari Ehliyet ........................ Girişimcilik ...................

Girişimciliğe Hazırlık ./. KOBİ Yönetimi ... KURUMSAL penceresindeki CV imdeki birikimlerimle 'Küçük ve Orta boy İşletmenin' Kuruluşu ve Akılcı Yönetimi için temel bilgilere ilave faaliyetteki Şirketin Düzenlenmesi ve Gelişimi için yapılması gerekenlere dair bilgi ve yöntemleri kapsar.

Uzunluk 1 gün x 3 saat
Zorluk 6 kişilk Atölye

En küçüğünün bile; sermaye, bilgi ve kaynak gerektiren iş kurmaya bilinçli başlamak için GİRİŞİMCİNİN bilmesi gereken Hukuki, Mali, Ticari Hesap, İletişim ve ilgili temel bilgileri uygulamalı örnekleriyle öğreneceği programımızı KURUMSAL penceresinden ulaşabileceğiniz Meslek Yaşamı Özetimde ve detaylarını ZİHNİMDE BİRİKENLER kitabımın ikinci bölümümde okuyabileceğiniz 'Girişimciliğe Hazırlık ve KOBİ Yönetimi'nin uygulama versiyonunu tescilli TE Ticari Ehliyet markamızla sertifikaladığımız ATÖLYE TARZI programımızdır.  

GİRİŞİMCİLİĞE HAZIRLIK; 

Kazanç için yola çıkarken öncelikle; istihdam ve vergi gibi, sosyal ve toplumsal faktörler üreten (toplam yaşamın en önemli sıfatlarından olan) GİRİŞİMCİNİN başarısını tesadüfe bırakmamak için bilincine alt yapı oluşturacak temel bilgileri kapsamaktadır.

01-GİRİŞİMCİ, 02-İŞ FİKRİ, 03-TASLAK PROJE, 04-FİZİBİLİTE, 05-İŞ PLANI kavramlarına dair bilinçlenmeyi kapsar. 

VİDEO için tıklayınız

---------------------------------

KOBİ YÖNETİMİ;

Küçük ve Orta Boy İşletmelerin sahiplerinin yani Girişimcilerin ve Yöneticilerin başarılarını tesadüfe bırakmayıp akılcı yönetim için birikimlerimizden uygulamaya yönelik ZİHNİMDE BİRİKENLER kitabımın ikinci bölümünüyle oluşturduğum programdır. 

01-KOBİ Tanımı ve Fonkssiyonları, 02-Planlama Bütçe Koordinasyon, 03-KOBİ Organizasyonu, 04-İnsan Kaynakları  05-Pazar Yönetimi,  06-Üretim Yönetimi, 07-Finans Yönetimi, 08-Muhasabe Sistemi, 09-Bilişim Sistemi, 10-İşletme Hukuku  

VİDEO için tıklayınız

----------------------------------

KOBİ GELİŞİMİ;

Küçük ve orta boy işletmelerin her yıl sonunda detay çalışmalarla Durum Analizi yapılarak belirsizlikleri ve riskleri minimize edecek düzenlemelerle şirketin gelişiminin sürekliliğine dair bilgi ve yöntemleri kapsar.  

01-Durum Analizi, 02-Öneriler, 03-Yapılacaklar ana başlıklarını kapsamaktadır. 

VİDEO için tıklayınız

---------------------------------

Mentor, Kadri KANPAK 

Yönetim Danışmanı, Mali Müşavir 

Zihnimde Birikenler ve

Yaşamın Detayları kitaplarının yazarı

...........İLETİŞİM..........

kadrikanpak@hotmail.com

whatsaAp 0 539 914 85 80 

Bostancı, KADIKÖY- İST - PK 34744